• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 9 (270)
wrzesień 2017

   rynki-09-2017.jpg
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasze czasopismo Drukuj Email

Miesięcznik Rynki Alkoholowe” jest najdłużej istniejącym, bowiem od 1995 roku, na polskim rynku wydawniczym stricte branżowym pismem – a od pewnego czasu jedynym – poświęconym szerokiej tematyce alkoholowej. Już ten fakt powoduje, że jesteśmy najbardziej prestiżowym pismem tej branży w Polsce, cieszącym się niezmiennym zainteresowaniem i sympatią ze strony czytelników.

Od początku istnienia z pismem związane jest grono stałych autorów i dziennikarzy opisujących zarówno zagadnienia rynkowe, handlowe, prawne i marketingowe, jak i dzieje firm i marek, a także najświeższe wydarzenia z rynku krajowego, jak i zza granicy. Mocnym punktem pisma są rozmowy z ludźmi z branży: przedstawicielami firm, stowarzyszeń, ministerstw i ambasad. Te wszystkie elementy sprawiają, że „Rynki Alkoholowe” to świetny nośnik informacji.
„Rynki Alkoholowe” podejmują także szereg inicjatyw i przedsięwzięć mających na celu zjednoczenie branży i promocję wyrobów alkoholowych. Wśród nich należy wymienić między innymi degustację wódek, która wskazuje wysokiej jakości produkty producentów polskich i zagranicznych.

Od początku swego istnienia pismo zakresem tematycznym stara się objąć całą, szeroko rozumianą branżę alkoholową wraz z powiązanym z nią otoczeniem. W ocenie osób związanych z produkcją oraz handlem piwem, winem i wyrobami spirytusowymi jesteśmy zarówno najbardziej prestiżowym, jak i najpowszechniejszym pismem specjalistycznym. Czytają nas w każdej firmie wytwarzającej, importującej i dystrybuującej alkohole. Docieramy również do sklepów, gastronomii i hoteli. Według badań, „Rynki Alkoholowe” trafiają do 70% sklepów sprzedających alkohole w miastach liczących powyżej 100 tysięcy mieszkańców. Naszymi czytelnikami są właściciele, prezesi, dyrektorzy, kierownicy poszczególnych działów i handlowcy w firmach związanych z sektorem alkoholowym, czyli osoby podejmujące decyzje o zakupach na rzecz swoich przedsiębiorstw. Również prywatnie najczęściej osoby te cechuje wysoki status materialny, przez co są one atrakcyjnymi odbiorcami ogłoszeń handlowych dóbr trwałych, finansowych i luksusowych. 
„Rynki Alkoholowe” to nie tylko dobry środek przekazu informacji o alkoholach, ale również znakomity nośnik informacji o innych wyrobach i usługach skierowanych do firm oraz osób działających w branży alkoholowej i wokół niej. Branża alkoholowa to atrakcyjny rynek sprzedaży zarówno dóbr oraz usług konsumpcyjnych, jaki i inwestycyjnych, a także finansowych.

Czasopismo „Rynki Alkoholowe” zawiera informacje używane do celów handlowych pomiędzy przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją, obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi, które w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi nie są uważane za reklamę (art. 2.1 pkt 3 ww. ustawy).
 
 
 
     

 

© 2017 Rynki Alkoholowe