• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 6 (279)
czerwiec 2018

   okl-2018-06.jpg
 
Targi EuroGastro - najlepszy trunek Drukuj Email
Dwunasta edycja targów EuroGastro, największej i najważniejszej imprezy dla sektora HoReCa w Polsce, obfitować będzie między innymi w propozycje dla barmanów i sommelierów. Nie zabraknie nie tylko propozycji doskonale znanych branży, ale także niespodzianek i nowości.

W osobnej hali postawionej przed Pałacem Kultury i Nauki znajdzie się narodowe stoisko Francji. Będzie tam można skosztować regionalnych specjałów oraz zasięgnąć opinii ekspertów w kwestii francuskiej kuchni i alkoholu.
Powiększony zostanie sektor kawowo-barmański targów EuroGastro. Odbędą się prestiżowe i niezwykle efektowne VII Otwarte Mistrzostwa Polski Barmanów w kategorii flair „Wyborowa Drinks Festiwal”, gdzie swoje żonglerskie umiejętności zaprezentują najlepsi polscy barmani. Nie zabraknie konkurencji dla baristów uświetnionych pokazami najwybitniejszych kawowych mistrzów.
Podczas targów będzie można również posmakować trunków z różnych krajów, zasięgnąć opinii znawców wina. Szczególnie interesująco zapowiada się organizowane przez Stowarzyszenie Sommelierów Polskich spotkanie pod tytułem „Sommelier – kosztowny wizerunek czy korzyści ekonomiczne dla restauracji?”.
Oczywiście alkohol to nie wszystko. Podczas EuroGastro zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta dla sektora HoReCa: wyposażenie zaplecza kuchennego, hoteli i sal restauracyjnych, sprzęt, akcesoria i oprogramowanie, żywność i napoje dla gastronomii. Znajdzie się też sektor cukierniczo-lodziarsko-piekarski Sweet & Bake.
XII Międzynarodowe Targi
Gastronomiczno-Hotelarskie
EuroGastro 2008
27 - 29 marca 2008 r.
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Organizator:
Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.
ul. Makowska 95, 04-307 Warszawa
www.mtpolska.com.pl
www.eurogastro.com.pl

informacja prasowa
Międzynarodowych Targów Polskich Sp. z o.o.

Rynki Alkoholowe, 2/2008

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
     

 

© 2018 Rynki Alkoholowe