• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 4 (277)
kwiecień 2018

   okl-2018-04.jpg
 
Heineken
spis-3.jpgW ramach międzynarodowego Road Show, po raz pierwszy zawitała w Polsce ciężarówka Ice Truck – lodowy bar Heinekena. Ideą Road Show jest odkrywanie doznań wynikających z nowego sposobu serwowania oryginalnego Heinekena w najlepszej dla niego temperaturze: 0°C. Odwiedzający mroźny Ice Truck będą przechodzić przez kolejne interaktywne poziomy, wzmacniające intensywność wrażeń podczas picia piwa.
Czytaj całość…
 
KEEP WALKING z Johnnie Walker

spis-2.jpg—    Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club to największy w Polsce program szkoleniowy dla barmanów. Objął swoim zasięgiem całą Polskę, a do udziału zaprosił 100 wybranych barmanów. Jak przebiegały eliminacje?

Do udziału w Programie zaproszeni zostali barmani z najlepszych klubów w Polsce. W rozgrywkach eliminacyjnych mógł wziąć udział każdy, kto spotkał się z przedstawicielem Diageo w swoim regionie, wypełnił ankietę rekrutacyjną, zapoznał się z regulaminem zawodów i był gotowy poddać się ocenie sędziów.

Czytaj całość…
 
Struktura handlu
nielsen.pngStruktura, jak i populacja sklepów w Polsce według corocznego badania uniwersum sklepów handlu detalicznego przeprowadzanego przez Nielsena pozostaje na stosunkowo stabilnym poziomie.
Czytaj całość…
 
Konsument może tylko zyskać
spis-1.jpgPolskie sklepy zmieniają się w bardzo szybkim tempie. Wystarczy spojrzeć na półki z alkoholem. Kilkaset rodzajów wódek, tyleż samo wina, kilkadziesiąt rodzajów piwa. Jak się w tym połapać, jak dokonać świadomego wyboru? Jakby tego było mało, producenci i importerzy nieustannie proponują klientom nowe produkty. Z taką sytuacją mamy do czynienia niemal we wszystkich grupach towarowych. Te wszystkie fakty pokazują, jakie zmiany zaszły w ostatnich latach na polskim rynku dóbr szybkozbywalnych. Jednocześnie uświadamiają, jak trudny oraz wymagający jest to rynek dla producentów, hurtowników i detalistów. Konsumenci stają się coraz bardziej wymagający.
Czytaj całość…
 
Noc najlepsza pod słońcem
spis-1.jpgW dniu 6 czerwca br. na terenie Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, z okazji celebracji święta Północnego Słońca, odbyła się impreza Finlandia Midnight Sun. Czerwiec to w Finlandii bardzo ważny czas. Po długiej, praktycznie „bezświetlnej”, zimie przychodzi w końcu czas wiecznego światła. Przez długie tygodnie fińskiego lata (ponad 70 dni) północne słońce nie zachodzi i utrzymuje się ponad horyzontem.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 817 - 824 z 897
     

 

© 2018 Rynki Alkoholowe