• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 5 (278)
maj 2018

   okl-2018-05.jpg
 
Puszka goni butelkę
spis-3.jpgRosnące z roku na rok osiągnięcia w spożyciu statystycznego Polaka lokują go pośród największych w Europie konsumentów piwa. Okazuje się jednak, że wyróżniamy się – i to bardzo – za sprawą upodobania do opakowań, w których najczęściej kupujemy złocisty trunek. Opakowaniem numer jeden wciąż jest szklana butelka, ale coraz bliżej za nią sytuuje się puszka.
Czytaj całość…
 
Czynniki wyboru marek alkoholu
indicator.jpgKolejna tura badań CBM Indicator dotycząca rynku napojów alkoholowych w Polsce dostarcza informacji na temat upodobań i zwyczajów polskiego klienta. Sondażem objęto osoby deklarujące spożywanie różnego rodzaju trunków alkoholowych – od konsumentów wódek, brandy, whisky, koniaków, winiaków i innych mocnych alkoholi typu rum czy tequila, po amatorów rozmaitych, likierów i kremów oraz gotowych drinków niskoprocentowych.
Czytaj całość…
 
Cud na Wiejskiej
spis-4.jpgData 10 lipca 2008 r. zapisze się na długo w historii odradzającego się z wielkim wysiłkiem polskiego winiarstwa. W ciągu 10 dni stało się to, co nie było możliwe do zrealizowania w ciągu ostatnich lat. Od 1 sierpnia br. polskich winiarzy nie obowiązują już owiane złą sławą składy podatkowe oraz laboratoria. Wydarzenie to odsłania mechanizmy legislacyjne w naszym parlamencie, a można je podsumować jednym zdaniem – jak się tylko chce, to wszystko jest możliwe. Jak widać nie zawsze są potrzebne długotrwałe procedury, opinie, konsultacje.
Czytaj całość…
 
Heineken
spis-3.jpgW ramach międzynarodowego Road Show, po raz pierwszy zawitała w Polsce ciężarówka Ice Truck – lodowy bar Heinekena. Ideą Road Show jest odkrywanie doznań wynikających z nowego sposobu serwowania oryginalnego Heinekena w najlepszej dla niego temperaturze: 0°C. Odwiedzający mroźny Ice Truck będą przechodzić przez kolejne interaktywne poziomy, wzmacniające intensywność wrażeń podczas picia piwa.
Czytaj całość…
 
KEEP WALKING z Johnnie Walker

spis-2.jpg—    Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club to największy w Polsce program szkoleniowy dla barmanów. Objął swoim zasięgiem całą Polskę, a do udziału zaprosił 100 wybranych barmanów. Jak przebiegały eliminacje?

Do udziału w Programie zaproszeni zostali barmani z najlepszych klubów w Polsce. W rozgrywkach eliminacyjnych mógł wziąć udział każdy, kto spotkał się z przedstawicielem Diageo w swoim regionie, wypełnił ankietę rekrutacyjną, zapoznał się z regulaminem zawodów i był gotowy poddać się ocenie sędziów.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 817 - 824 z 900
     

 

© 2018 Rynki Alkoholowe