• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 3 (276)
marzec 2018

   okl-2018-03.jpg
 
DRIver w Lublinie
Zadaniem kampanii edukacyjnej „Prowadzący – niepijący” Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie jest wpłynięcie na zmianę zachowań kierowców oraz zmniejszenie akceptacji społecznej na prowadzenie pojazdów po spożyciu alkoholu.
Czytaj całość…
 
Wzrasta sprzedaż wódki
Gospodarka pędząca w tempie 6% rocznie, wzrost pensji i spadek bezrobocia, wszystko to podnosi poziom życia Polaków. Kupują coraz więcej nie tylko samochodów i elektroniki, ale również używek, przede wszystkim alkoholu. Ostatni rok był tłusty dla naszych Polmosów.
Czytaj całość…
 
ADS prognozuje 8,5 mln zł zysku netto w 2008 r.
Advanced Distribution Solutions S.A. opublikował prognozę wyników na 2008 r. Zgodnie z założeniami, skonsolidowane przychody netto spółki wyniosą 610 mln zł, a zysk netto 8,5 mln zł. Prognoza nie uwzględnia wyników podmiotów, które zostaną przejęte w 2008 r.
Czytaj całość…
 
Piwne nisze po polsku
Koncentracja produkcji, zwiększanie i unowocześnianie mocy produkcyjnych oraz walka o konsumentów największych polskich browarów sprawiają, że na rynku zdominowanym przez piwa typu pilzner jest coraz mniej miejsca dla niewielkich, lokalnych producentów. Ci, którzy jeszcze kilka lat temu usiłowali ścigać się z koncernami, dziś albo nie istnieją, albo musieli szukać innej drogi umożliwiającej przetrwanie. Niektórzy jednak ze swych niedostatków potrafili uczynić atuty.
Czytaj całość…
 
Znajomość marek: rumy, giny i tequile
spis-2.jpgNajnowsze wyniki badań przeprowadzanych cyklicznie przez CBM Indicator wskazują, że wśród ginów zdecydowane najpopularniejszy jest Gin Lubuski, najbardziej znana marka wśród rumów to Bacardi, natomiast najczęściej wymienianą marką tequili jest Sauza. W trakcie najnowszej – XXV tury badań CBM Indicator dotyczących zwyczajów i zachowań klientów na rynku napojów alkoholowych przeprowadzony został tradycyjnie już sondaż dotyczący dość specyficznej grupy alkoholi mocnych, w której mieszczą się gin, rum i tequila.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 833 - 840 z 894
     

 

© 2018 Rynki Alkoholowe