• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 6 (279)
czerwiec 2018

   okl-2018-06.jpg
 
W doborowym winnym gronie
spis-1.jpgTo, że w Polsce można produkować przyzwoite wina gronowe nikogo już nie dziwi. Winnic ostatnio przybywa u nas jak grzybów po deszczu – mówi się już nawet o tysiącu takich plantacji – i w co najmniej w kilkudziesięciu przypadkach są to uprawy wykraczające ponad amatorską skalę, zakładane z myślą o komercyjnej produkcji i sprzedaży wina. Dziś chcemy przedstawić niektóre z takich, w założeniu profesjonalnych przedsięwzięć winiarskich.
Czytaj całość…
 
DRIver w Lublinie
Zadaniem kampanii edukacyjnej „Prowadzący – niepijący” Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie jest wpłynięcie na zmianę zachowań kierowców oraz zmniejszenie akceptacji społecznej na prowadzenie pojazdów po spożyciu alkoholu.
Czytaj całość…
 
Wzrasta sprzedaż wódki
Gospodarka pędząca w tempie 6% rocznie, wzrost pensji i spadek bezrobocia, wszystko to podnosi poziom życia Polaków. Kupują coraz więcej nie tylko samochodów i elektroniki, ale również używek, przede wszystkim alkoholu. Ostatni rok był tłusty dla naszych Polmosów.
Czytaj całość…
 
ADS prognozuje 8,5 mln zł zysku netto w 2008 r.
Advanced Distribution Solutions S.A. opublikował prognozę wyników na 2008 r. Zgodnie z założeniami, skonsolidowane przychody netto spółki wyniosą 610 mln zł, a zysk netto 8,5 mln zł. Prognoza nie uwzględnia wyników podmiotów, które zostaną przejęte w 2008 r.
Czytaj całość…
 
Piwne nisze po polsku
Koncentracja produkcji, zwiększanie i unowocześnianie mocy produkcyjnych oraz walka o konsumentów największych polskich browarów sprawiają, że na rynku zdominowanym przez piwa typu pilzner jest coraz mniej miejsca dla niewielkich, lokalnych producentów. Ci, którzy jeszcze kilka lat temu usiłowali ścigać się z koncernami, dziś albo nie istnieją, albo musieli szukać innej drogi umożliwiającej przetrwanie. Niektórzy jednak ze swych niedostatków potrafili uczynić atuty.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 841 - 848 z 903
     

 

© 2018 Rynki Alkoholowe