• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 12 (273)
grudzień 2017

   rynki-12-2017.jpg
 
MARTINI półtora wieku marki
spis-5-m.jpgMARTINI® to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek alkoholowych na świecie, marka, która sama w sobie tworzy kategorię – martini, do tego z ponad 150-letnią historią. MARTINI® to niezmienny i oryginalny smak, którego receptura do dziś jest tajemnicą, znaną tylko dwóm osobom.
Czytaj całość…
 
Konsumenci to nasi partnerzy
spis-4-m.jpgPolska jest jednym z najważniejszych rynków zarówno europejskich, jak również światowych i to nie tylko dla Brown-Forman, ale dla wszystkich międzynarodowych firm alkoholowych. Pozycja Brown-Forman Polska jest szczególna, gdyż w światowej strukturze koncernu Brown-Forman jesteśmy największą firmą dystrybucyjną.
Czytaj całość…
 
Sopexa Polska prezentuje armaniaki
spis-3-m.jpgArmaniaki – doskonały złocisty trunek z Gaskonii jest w Polsce mało znany. Zdarza się, że niekiedy traktuje się go jako gatunek koniaku i kojarzy z Armenią. Dobrze się więc stało, że Sopexa Polska zorganizowała prezentację i profesjonalną degustację armaniaków.
Czytaj całość…
 
Sztuka młodych w kuchni
spis-2-m.jpgW dniach 16 - 18 marca na zamku Ryn odbył się konkurs dla młodych adeptów sztuki kulinarnej – L’art de la cuisine Martell. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w kraju, organizowany od wielu lat w wyjątkowych miejscach. Polega na przygotowaniu potrawy, która najlepiej komponuje się z koniakiem Martell.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 111 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 881 - 884 z 884
     

 

© 2018 Rynki Alkoholowe