• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 6 (279)
czerwiec 2018

   okl-2018-06.jpg
 
Chcemy rosnąć szybciej niż branża
spis-2.jpgUbiegły rok był wyjątkowy, nie tylko dla Kompanii Piwowarskiej, ale dla całej branży. Gorące lato, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej były sprawdzianem sił, dały możliwość wykazania się w sprzyjających, choć jednocześnie trudnych warunkach. Jak Pan słusznie zauważył sprzedaż KP rosła szybciej niż rynek. To stwierdzenie może posłużyć za podsumowanie naszych ubiegłorocznych osiągnięć na tle konkurencji. Zakładamy, że w tym roku cała branża wzrośnie o około 3 - 5 procent. My natomiast chcemy uzyskać nieco większy wzrost sprzedaży. 
Czytaj całość…
 
CEDC podpisuje kontrakt z PKN Orlen
spis-3.jpgCentral European Distribution Corporation, spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na giełdzie Nasdaq w Stanach Zjednoczonych, podpisała dwuletni kontrakt z PKN Orlen SA. W rezultacie, CEDC będzie obsługiwać wszystkie dostawy wyrobów spirytusowych oraz win do ponad 900 stacji PKN Orlen w Polsce. Kontrakt wszedł w życie 1 czerwca br.
 
Rynek piwa w Polsce
spis-4.jpgPrzyglądając się dwumiesięcznym wynikom sprzedażowym piwa, które obejmują okresy grudzień 2005 - styczeń 2006 oraz grudzień 2006 - styczeń 2007, widzimy, iż kategoria rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Wielkość sprzedaży (wyrażona w litrach) w handlu detalicznym wzrosła w tych okresach o ponad 18%. Zmiana ta była sterowana sprzedażą piwa w puszkach, która wzrosła wolumenowo aż o prawie 30% w porównaniu z okresem sprzed roku.
Czytaj całość…
 
MARTINI półtora wieku marki
spis-5-m.jpgMARTINI® to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek alkoholowych na świecie, marka, która sama w sobie tworzy kategorię – martini, do tego z ponad 150-letnią historią. MARTINI® to niezmienny i oryginalny smak, którego receptura do dziś jest tajemnicą, znaną tylko dwóm osobom.
Czytaj całość…
 
Konsumenci to nasi partnerzy
spis-4-m.jpgPolska jest jednym z najważniejszych rynków zarówno europejskich, jak również światowych i to nie tylko dla Brown-Forman, ale dla wszystkich międzynarodowych firm alkoholowych. Pozycja Brown-Forman Polska jest szczególna, gdyż w światowej strukturze koncernu Brown-Forman jesteśmy największą firmą dystrybucyjną.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 111 112 113 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 897 - 903 z 903
     

 

© 2018 Rynki Alkoholowe