• English
  • Polish
 home.png strona domowa
kontakt.png
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Nowy Numer

 

RYNKI ALKOHOLOWE
Nr 10 (271)
październik 2017

   rynki-10-2017.jpg
 
Nowy absurd
spis-1.jpgTrudno chyba o temat, który budzi więcej emocji. W tym roku wydawało się, że nic nas już nie zaskoczy. Etykiety z ostrzeżeniem o szkodliwości alkoholu niepodzielnie królowały na liście absurdów. A tu proszę: inicjatywa Krystyny Rendeckiej, doradcy łódzkiego wojewody, wprawia wszystkich w osłupienie. Zakaz sprzedaży alkoholu na stacji benzynowej. Ja ze swojej strony dorzucę jeszcze jeden – można, przy okazji, zakazać sprzedaży prezerwatyw. Zamiast tego stacje benzynowe wprowadzą... (tekst wycięto z powodu możliwości obrazy uczuć religijnych). 
Czytaj całość…
 
Czysta de Luxe  zwycięzca ogólnopolskiego konsumenckiego testu jakości
spis-1.jpgW przeprowadzonych przez Instytut Pentor ogólnopolskich konsumenckich testach jakości – Test Smakowy Wódek Czystych – nowy produkt Polmosu Lublin, producenta Żołądkowej Gorzkiej – Czysta de Luxe został wybrany jako najlepszy, deklasując rywali we wszystkich kategoriach przeprowadzonego badania. Test został przeprowadzony w warunkach pełnej anonimowości próbek. Respondenci, ankieterzy oraz organizatorzy badania nie wie­dzieli, jakie konkretne marki znajdują się w przygotowywanych próbkach alkoholu. 
Czytaj całość…
 
Grupa Żywiec ma najlepszy wizerunek wśród polskich firm
spis-2.jpgGrupa Żywiec zwyciężyła w tegorocznym rankingu „Manager Magazin” – „Mistrzowie Wizerunku”. W najważniejszych w kraju badaniach wizerunkowych – Image Profile uczestniczyło 100 spośród największych i najbardziej znanych firm działających w Polsce. Konkurujące ze sobą firmy oceniali fachowcy – 514 prezesów, wiceprezesów i dyrektorów generalnych z dużych i średnich przedsiębiorstw, wylosowanych z ogólnopolskiej bazy REGON. 
Czytaj całość…
 
Wino
nielsen.pngPiwo, wódka i wino to trzy najsilniejsze kategorie alkoholowe w Polsce pod względem wartości sprzedaży. Warto jednak zwrócić uwagę na ogromny dystans dzielący wino od dwóch pozostałych kategorii – jego sprzedaż jest dziewięć razy mniejsza od sprzedaży piwa i sześć razy mniejsza od sprzedaży wódki.
Czytaj całość…
 
e.alkohol.pl
spis-3.jpgZ dnia na dzień rośnie sprzedaż w Internecie. Siedząc wygodnie w domu, kupujemy telewizory, pralki, średniowieczne bibeloty. Nawet mleko, masło i chleb. Czy można kupić przez Internet „pół litra”? Internetowe delikatesy to już nie nowość. Mieszkańcy dużych miast chętnie korzystają z ich usług. Kraków dotknięty paraliżem komunikacyjnym jest tego świetnym przykładem. Zamiast spędzać czas w ulicznych korkach, siadam do komputera. Już po dwóch godzinach zjawia się dostawca. Przyjmuje pieniądze, wręcza siatki z zakupami. Dzisiaj kupiłem świeże truskawki, krewetki, francuski pasztet i szampana. Spodziewam się gościa… 
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 847 - 854 z 876
     

 

© 2017 Rynki Alkoholowe